• ZAJĘCIA SPORTOWE NA ORLIKU

• Kolejny rok gramy na boiskach kompleksu Orlik 2012. Zajęcia sportowe z wychowankami Internatu prowadzone są w każdą środę w godzinach 1600-1700. Hasło przewodnie programu „Moje boisko - Orlik 2012: Zdrowe i uśmiechnięte dzieci - Najważniejsze!!!". I to hasło przyświeca naszym cotygodniowym zajęciom sportowym Trenerem środowiskowym nadzorującym korzystanie z kompleksu boisk jest pan Marcin Zakrzewski.

• ZAJĘCIA PLASTYCZNE

• GRZYBOBRANIE W JESIENNYM SŁOŃCU

• Korzystając z pięknej, słonecznej pogody 5 października wychowankowie internatu wybrali się na wycieczkę do lasu. Głównym celem było przybliżenie środowiska przyrodniczego w jesiennej szacie oraz rozróżniania grzybów jadalnych i trujących. Spacer dydaktyczny był bardzo udany.

• ZAJĘCIA SPORTOWE NA ORLIKU

• JESIENNE INSPIRACJE

• Jesień to piękna i kolorowa pora roku, dostarcza nam wiele pomysłów i materiałów do ich realizacji. Podczas spacerów w słoneczne dni, zbieramy dary jesieni, aby wykorzystać do tworzenia ciekawych prac. W tym tygodniu to: portret "Pani Jesieni", grzyby, jeże. Nasze prace zdobią świetlicę szkolną tworzą przytulny jesienny nastrój. Dlatego miło nam tu płynie czas!!

• INTEGRACYJNE SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

• Jak co roku dziewczęta z Internatu przygotowały niespodziankę dla chłopców z okazji ich Święta. Zaplanowały Wieczór Filmowy. Aby stworzyć miłą atmosferę wszyscy zajęli wygodne miejsce, był też popcorn jak w prawdziwy kinie. W pogodnych nastrojach, chrupiąc popcorn obejrzeliśmy film pt. Za duży na bajki". Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich  CHŁOPCÓW DUŻYCH i MAŁYCH!!