• XII NOWOGARDZKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

• W dniu 10 września 2022r. odbył się XII Nowogardzki Turniej Tenisa Ziemnego zorganizowany przez  Stowarzyszenie Pomocy POD PARASOLEM we współpracy z SOSW Nowogard. Patronem i jednocześnie fundatorem nagród głównych był  Starosta Goleniowski.
        W turnieju deblowym wzięło udział 10 zawodników, rozlosowanych w pary. Mecze były na wysokim, wyrównanym poziomie. Mecze sędziowali: Tomasz Podemski i Norbert Dworak za co serdecznie dziękujemy.
        Zwycięzcami tegorocznego turnieju zostali Piotr Wochna i Artur Janiszyn, II miejsce zajęła para Zbigniew Ceranka i Roman Jagodziński, na III miejscu uplasowali się Jan Auguścik I Łukasz Nowacki. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy ufundowane przez Starostę Goleniowskiego i  Stowarzyszenie Pomocy POD PARASOLEM, dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Firmę HAGA. Ponadto w  turnieju wzięli udział i otrzymali wyróżnienie: Wojciech Kubicki, Jerzy Nowicki, Zbigniew Sałata i Krzysztof Dobrowolski.
        Turniej odbył się dzięki życzliwości, zaangażowaniu i hojności państwaMałgorzaty i Wojciecha Kubickich oraz właścicieli wielu firm i przedsiębiorstw, którzy są przyjaciółmi i darczyńcami od wielu lat i którym osobiście złożymy podziękowania. Zebrane środki stowarzyszenie przeznaczy na wyposażenie sal do terapii dla dzieci z niepełnosprawnością ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowogardzie.
        Ładna pogoda sprawiła, że było sporo kibiców, a kawa i ciasto dla wszystkich sprzyjały miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że za rok tenisiści znów będą chcieli spotkać się na kolejnym turnieju. Już teraz zapraszamy.
      • INFORMACJE

• Stowarzyszenie Pomocy POD PARASOLEM powstało z myślą o osobach niepełnosprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej bądź losowej. Głównym celem stowarzyszenia jest wspieranie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowogardzie w realizacji jego zadań dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńczo – rewalidacyjnych, jak również działalność na rzecz osób potrzebujących oraz promowanie i organizowanie wolontariatu.

DAROWIZNY
        Dziękujemy za wszelkie darowizny przekazywane na konto Stowarzyszenia. Wpłaty darowizny możesz dokonać na konto bankowe nr 34 1240 3884 1111 0011 0799 3558.

• XI NOWOGARDZKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

• 18 września 2021 r. na korcie Państwa Małgorzaty i Wojciecha Kubickich odbył się XI Nowogardzki Turniej Tenisa Ziemnego pod patronatem Starosty Goleniowskiego. W turnieju wzięły udział cztery pary deblowe. Organizatorami turnieju było Stowarzyszenie Pomocy POD PARASOLEM oraz Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Nowogardzie. Mimo niesprzyjającej aury pogodowej wszystkim zawodnikom, kibicom i gościom dopisywały dobre humory, a przede wszystkim przyświecał cel charytatywny. Grające pary to:
        Norbert Dworak i Paweł Feńczak
        Krzysztof Dobrowolski i Jerzy Nowicki
        Wojciech Kubicki i Zbigniew Ceranka
        Artur Janiszyn i Piotr Gibała

Po zaciekłej rywalizacji wyłoniono zwycięskie pary:
        I miejsce – Zbigniew Ceranka i Wojciech Kubicki
        II miejsce – Norbert Dworak i Paweł Feńczak
        III miejsce – Artur Janiszyn i Piotr Gibała
        Nagrody za I, II i III miejsce ufundował Starosta Goleniowski, a pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy Stowarzyszenie Pomocy POD PARASOLEM.
        Grono pedagogiczne i pracownicy zadbali o wspaniałą atmosferę, serwując poczęstunek dla zawodników, kibiców oraz gości. Zbiórka pieniędzy oraz wpisowe zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Nowogardzie.
        Wszystkim sponsorom, organizatorom, zawodnikom oraz gospodarzom turnieju serdecznie dziękujemy.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, uczniowie SOSW
        oraz Stowarzyszenie Pomocy POD PARASOLEM