• EDUKACYJNE e-CENTRUM KONSULTACYJNE

•
        Zapraszamy na nieodpłatne e-konsultacje do Edukacyjnego Centrum Konsultacyjnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym   w Nowogardzie. Oferujemy: bezpłatną, specjalistyczną pomoc i doradztwo dla: nauczycieli, wychowawców, pedagogów (przedszkoli, szkół podstawowych, dotychczasowych szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych) dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W ramach działalności proponujemy:

• e-konsultacje specjalistyczne dla nauczycieli: doskonalenie  warsztatu pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych  w szkole ogólnodostępnej,
        • e-konsultacje w zakresie zajęć dydaktyczno-wychowawczych, rewalidacyjnych, neurologopedycznych, logopedycznych, terapeutycznych i innych.

Jeżeli masz wątpliwości w swojej pracy. Nie czekaj, zgłoś się - pomóż sobie i swoim wychowankom!

• e-konsultacji udzielamy pod adresem e-mail: sosw.konsultacje@gmail.com
        • na konsultacje można umawiać się telefonicznie 913920108